• Personalizacja - schemat

  Personalizacja

  Możesz decydować o każdym elemencie mebla. Posiadamy bogatą paletę tkanin i kolorów, a nasz wydajny park drukarek 3D przygotuje nawet najbardziej skomplikowane zamówienie.

 • Trendy - kółko

  Trendy

  Współczesny design, wygoda i bogata paleta kolorystyczna – tego dziś oczekują użytkownicy! Rozumiemy to i dlatego nasze meble cieszą się tak dużą popularnością!

 • Szybkość - kółko

  Szybkość

  Nowoczesny park maszynowy gwarantuje wysoką wydajność i stabilność produkcji. Cykl produkcji uruchamiamy szybko i sprawnie, aby ekspresowo dostarczyć stworzone dla Ciebie meble.

Woodcraft

 • O firmie

  Fabryka Mebli Tapicerowanych WoodCraft powstała w 2015 roku w Krzywańcu. Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zakładem zarządzanym przez ekspertów, którzy doświadczenie zdobywali w działających globalnie firmach meblowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w którym produkujemy meble szyte na miarę Twoich potrzeb.

 • Kompleksowy proces

  Wiemy, że doskonałość rodzi się z dbałości o szczegóły. Dlatego stawiamy na autonomię i kompleksowość. Cały proces tworzenia mebli – od projektu, przez wizualizacje, do produkcji – odbywa się w naszej fabryce.

 • Innowacje

  Wierzymy w postęp technologiczny, który pozwala nam na dostosowanie się do Twoich potrzeb. Korzystamy z innowacyjnej technologii 3D, dzięki której produkujemy również dodatki meblarskie – od prostych, po obfitujących w złożone detale. Jesteśmy blisko rynku. Śledzimy trendy w europejskim designie, co pozwala na dostosowanie projektów do obowiązujących tendencji.